f
zobacz portfolio
Zmniejsz rozmiar przeglądarki

masz pytania?
zadzwoń 504 223 194

fach

Logo, logotypy, hasła reklamowe

Dobrze zaprojektowane logo firmowego ma ogromne znaczenie dla wizerunku firmy. Znak firmowy często stanowi główną drogę komunikacji między firmą a Klientem, dlatego tak ważne jest, aby logo było przemyślane czyli w sposób oczywisty identyfikowało firmę i zostawało na długo w pamięci Klientów.

Druki firmowe, wizytówki

Zaprojektujemy i wydrukujemy: wizytówki, papier firmowy, koperty, druki i teczki ofertowe oraz inne dokumenty firmy. Wszystkie te elementy będą przemyślane i spójne.

wiercenie
mtstudio ulotka str 2

Ulotki, katalogi, plakaty, kalendarzyki, foldery, notesy

Zaprojektujemy i wykonujemy druki reklamowe w różnych technologiach i formatach. Poligrafia, to także druki cyfrowe i druki offsetowe. Od wizytówek, przez foldery reklamowe, metki, naklejki, karty stałego klienta, plakaty, po druki wielkoformatowe.

Projektowanie graficzne

Odpowiednio przygotowane ulotki, reklamówki, kalendarze, naklejki, broszury, czy katalogi kreują wizerunek firmy i pomagają efektywnie pozyskiwać klientów. Mając tego świadomość, wkładamy dużo pracy w zaprojektowanie i staranne wykonanie materiałów reklamowych, tak aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję, a wydatki na nie poniesione, przekładały się na wzrost sprzedaży.

projektowanie-graficzne
pieczatki

Pieczątki

Wszystkie pieczątki wyrabiamy ploterem laserowym. Gwarantuje to najwyższą jakość oraz doskonałe odwzorowanie wszelkich szczegółów, co często jest problemem w pieczątkach polimerowych.

Odzież z nadrukiem

Wykonujemy nadruki na koszulkach i innej odzieży (kamizelki, polary, bluzy ubrania robocze): sitodruk, haft komputerowy, termotransfer od 1 sztuki.

odziez-nadruk
kalendarze-gadzety

Kalendarze i gadżety

Oferujemy kalendarze indywidualne różnego formatu oraz kalendarze gotowe (ścienne, książkowe) z personalizacją w postaci nadruku, tłoczenia lub grawerowania. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem gadżetów reklamowych.

 


kalendarze ikonka2020 gadzety voyager on

  

 kartki