f
zobacz portfolio
Zmniejsz rozmiar przeglądarki
fach

Logo, logotypy, hasła reklamowe

Dobrze zaprojektowane logo firmowego ma ogromne znaczenie dla wizerunku firmy. Znak firmowy często stanowi główną drogę komunikacji między firmą a Klientem, dlatego tak ważne jest, aby logo było przemyślane czyli w sposób oczywisty identyfikowało firmę i zostawało na długo w pamięci Klientów.

Druki firmowe, wizytówki

Zaprojektujemy i wydrukujemy: wizytówki, papier firmowy, koperty, druki i teczki ofertowe oraz inne dokumenty firmy. Wszystkie te elementy będą przemyślane i spójne.

wiercenie
mtstudio ulotka str 2

Ulotki, katalogi, plakaty, kalendarzyki, foldery, notesy

Zaprojektujemy i wykonujemy druki reklamowe w różnych technologiach i formatach. Poligrafia, to także druki cyfrowe i druki offsetowe. Od wizytówek, przez foldery reklamowe, metki, naklejki, karty stałego klienta, plakaty, po druki wielkoformatowe.

Projektowanie graficzne

Odpowiednio przygotowane ulotki, reklamówki, kalendarze, naklejki, broszury, czy katalogi kreują wizerunek firmy i pomagają efektywnie pozyskiwać klientów. Mając tego świadomość, wkładamy dużo pracy w zaprojektowanie i staranne wykonanie materiałów reklamowych, tak aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję, a wydatki na nie poniesione, przekładały się na wzrost sprzedaży.

projektowanie-graficzne
pieczatki

Pieczątki

Wszystkie pieczątki wyrabiamy ploterem laserowym. Gwarantuje to najwyższą jakość oraz doskonałe odwzorowanie wszelkich szczegółów, co często jest problemem w pieczątkach polimerowych.

Odzież z nadrukiem

Wykonujemy nadruki na koszulkach i innej odzieży (kamizelki, polary, bluzy ubrania robocze): sitodruk, haft komputerowy, termotransfer od 1 sztuki.

odziez-nadruk
kalendarze-gadzety

Kalendarze i gadżety

Oferujemy kalendarze indywidualne różnego formatu oraz kalendarze gotowe (ścienne, książkowe) z personalizacją w postaci nadruku, tłoczenia lub grawerowania. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem gadżetów reklamowych.

 


kalendarze ikonka2020 gadzety voyager on

  

 kartki