f
zobacz portfolio
Zmniejsz rozmiar przeglądarki
gaz1

Reklama wewnętrzna

Nie wymaga aż tylu specjalnych zabezpieczeń przeciw warunkom atmosferycznym i promieniom UV. Wyeksponowana jest na oddzielnych konstrukcjach nośnych różnego rodzaju i wielkości. Sama w sobie stanowić może zabudowę przestrzeni.


Przeznaczona jest najczęściej do:

Biur firm, sklepów, centrów handlowych, magazynów.

Reklama wewnętrzna - przykłady:
standy, litery przestrzenne, kasetony, neony, grawertony, ekrany ledowe ścianki ekspozycyjne, tapety.

Reklama zewnętrzna

Wykorzystując najlepsze materiały oraz najnowsze technologie tworzymy nośniki bezpośrednio przyczyniające się do sukcesu naszych klientów. Wysoka jakość realizowanych przez nas projektów zapewni profesjonalną oprawę zarówno punktów sprzedaży jak również stoisk targowych i wystawienniczych.


Dysponujemy własnym parkiem maszynowym dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów reklam wizualnych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

 

 

reklama-zewnetrzna
degust

Kasetony podświetlane

Jako kasetony reklamowe mają bardzo szerokie zastosowanie.

Jeżeli kasetony reklamowe są zawieszone przy wejściu to pracują całą dobę jako szyldy podświetlane. Dzięki takiemu rozwiązaniu grafika jest widoczna w dzień jako szyld lub tablica reklamowa, a po zmroku, gdy kaseton zaświeci, grafika staje się kolorowym slajdem przyciągającym oko.

 

Tablice

Od kilkunastu lat wykonujemy szyldy, billboardy, plansze i tablice informacyjno-reklamowe mocowane bezpośrednio na powierzchniach płaskich lub tablice wolno-stojące.


Wykonujemy konstrukcje na stałe związane z gruntem, a także te nie związane z gruntem – zostają one obciążone bloczkami betonowymi.

 

Kształty tablic mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

tabl
eko

Litery 3D

Jesteśmy producentem przestrzennych znaków graficznych. Wykonujemy wiele rodzajów liter przestrzennych, które tworzą ciekawą oprawę szyldów i reklam.
Litery przestrzenne to napisy wykonywane w formacie trójwymiarowych brył lub pojedynczych znaków. Może to być np. przestrzenny znak logo. Wielkogabarytowe napisy przestrzenne są elementem identyfikacji, umożliwiającym z dużej odległości rozpoznać markę.
Obudowa liter (boki) wykonana jest z blachy w przypadku liter o wysokości przekraczającej 3000 mm, z wytrzymałego tworzywa winylowego, styroduru. Możliwe jest uszlachetnienia lica liter plexi lub pcv.

Oklejanie pojazdów

Reklama na środkach transportu jest jedną z najskuteczniejszych i najtańszych metod promocji firmy.

Zajmujemy się kompleksowo usługą oklejania aut:
Osobowych, dostawczych, ciężarowych, przyczep, plandek, pojazdów komunikacji miejskiej, pojazdów oszklonych

 

Projekty wykonywane są na indywidualne zamówienie.

ogrody
plexi-laser-grawer

Plexi, laser, grawerowanie

Wycinanie, grawerowanie laserem Co2 
powierzchnia robocza 1200 x 800 mm.
Technologia laserowa gwarantuje precyzyjną obróbkę różnego rodzaju materiałów, zapewnia powtarzalność kształtów, pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych koncepcji.
 

Materiały do obróbki:
pleksi, papier, karton, drewno, skóra, guma, korek, wyroby skóropodobne, laminaty, szkło, ceramika.

 

Oferujemy również prezentery z podświetleniem diodami LED.